Мир вам и дому вашему
Поиск по сайту:

Літній християнський табір

Дата: 19.07.2010 10:00 - 31.07.2010

Место проведения: В мальовничому куточку нашої країни - Джуринський водоспад, с.Нирків

Літній християнський табір

Запрошуємо вас до літнього табору!

(з 19.07.2010 по 31.07.2010)

Маємо нагоду сповістити вас про те, що цім літом громада Церкви Христової по вул. Гостомельська, 15 проводить літній християнський табір. Табір буде проводитись в мальовничому куточку природи - Джуринський водоспад с.Нирків.

наш лагерьнаш лагерь

Ціль табору - духовне зростання, навчання, добрий відпочинок, нові знайомства та приємне спілкування. Протягом табору будуть проводитись: біблійні заняття та їх обговорення, ігри, конкурси, прогулянки на лоні природи, походи на річку, купання. Це гарна нагода провести час (відпустку, канікули), добре відпочити, дізнатись багато нового, поспілкуватися біля вогнища та познайомитись з новими людьми. Бажаєш зазирнути та побачити, як саме це проходить? Дивіться фото з минулих таборів:


Взяти участь можуть всі бажаючі, як християни, так і не християни, яким фізичний стан дозволяє довгі прогулянки і постійне перебування під відкритим небом. Якщо хто бажає ночувати в приміщенні, то є можливість зупинитися в будиночках, або в селі неподалік. Ціни необхідно уточнювати в кожному окремому випадку.

наш лагерьнаш лагерь

Для участі в таборі, будь-ласка, заповніть анкету та надішліть її на адресу нашого відповідального (адресу ви знайдете в кінці цієї анкети) не пізніше 1-го липня. Кількість місць в таборі обмежена.

Приблизна вартість участі в таборі (харчування, купівля необхідного інвентарю загального користування, організаційні витрати): від 150 до 200 гривень, в залежності від кількості учасників. Проїзд оплачують самі учасники.

З собою ОБОВ’ЯЗКОВО мати туристичний коврик (каремат) і спальний мішок, а також намет. Якщо у вас немає намету, необхідно повідомити про це заздалегідь, щоб ми спробували знайти для вас місце в наметі.

Якщо у вас є бажання взяти участь у таборі, або виникли запитання, звертайтеся до відповідального по табору, Чернешенко Ігоря: надіслати листа Ігорю, 8 (067) 215 3869, skype: cherneshenko.igor

Случайные публикации
Случайные фотографии
1970022 (+40)
9
0
7, 2
(С) 2020, Церковь Христа (Христова) г. Киев.
Комментарии, замечания, пожелания и предложения адресуйте нашему вебмастеру